Бер
2017

Х Регіональний фестиваль-конкурс народного інструментального виконавства «Дивограй»

25 березня 2017 р. за ініціативи кафедри музичного мистецтва на базі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбувся Х Регіональний фестиваль–конкурс народного інструментального виконавства «Дивограй».

Участь у фестивалі взяли учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, позанавчальних культурно-освітніх закладів Миколаєва, Первомайська та Херсону.

За рішенням журі переможцями фестивалю стали: «Народний художній колектив» – оркестр народних інструментів (Херсонський Палац дитячої та юнацької творчості), оркестр народних інструментів «Барвистий передзвін» БДЮТ Заводського р-ну (м Миколаїв), духовий оркестр ДМШ № 4 (м. Херсона), оркестр народних інструментів Міського палацу творчості учнів (м. Миколаїв), оркестр народних інструментів Первомайського дитячо-юнацького центру національного відродження, ансамбль віолончелістів «Віола», ансамбль «Веселка» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості, ансамбль баяністів Дитячого центру позашкільної роботи, ансамбль «Диво-струни» БТДЮ, ансамбль української народної музики «Коло-ритм» ДМШ №4 (м. Херсон), ансамбль гітаристів «Акорд» Палацу творчості учнів (м. Миколаїв).

Усі учасники нагороджені кубками та пам’ятними подарунками.

Бажаємо творчих задумів і наснаги в професійному зростанні!

Прес-центр факультету педагогіки та психології