Кві
2017

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Інформаційні технології в моделюванні»

23-24 березня на механіко-математичному факультеті відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Інформаційні технології в моделюванні». Організатор конференції – кафедра комп’ютерної інженерії. У конференції взяли участь викладачі та студенти 23 навчальних закладів та організацій з 12 міст України.

Із вітальним словом до присутніх звернувся декан механіко-математичного факультету Овчаренко А. В. і голова студентського самоврядування Гавриліце В.

Під час роботи висвітлено геометричне, математичне та комп’ютерне моделювання об’єктів, явищ і процесів, інформаційні технології моделювання, комп’ютерна та програмна інженерія в сучасних умовах тощо.

Прес-центр механіко-математичного факультету