Кві

Профорієнтаційний тренінг «Все в твоїх руках»

30 березня 2017 р. за ініціативи психологічної служби університету спільно з обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді відбувся обласний профорієнтаційний тренінг «Все в твоїх руках» для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв міста та області.

Під час зустрічі обговорювалися актуальні проблеми професійного вибору, переваги та можливості навчання на факультеті педагогіки та психології.

Для психологів і класних керівників, що супроводжували старшокласників, керівник профорієнтаційного кабінету Центру психологічної служби Л. А. Опанасенко провела майстер-клас «Сто кроків успішного професійного вибору».

Всі учасники заходу отримали сертифікати, а студенти-волонтери нагороджені грамотами проекту «Професійний вимір».

Психологічна служба університету