Кві

«Філологічний старт»: кафедра української мови і літератури руйнує стереотипи

29 березня за ініціативи кафедри української мови і літератури у Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулася презентація філологічних спеціальностей для учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл м. Миколаєва (Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса, ЗОШ №6, №23, №24, №25, №48, економічний ліцей №1, гімназія №3) та області.

Змістовне й продуктивне спілкування у форматі «учень-студент-викладач» стало доброю традицією і своєрідною «родзинкою» кафедри. Старшокласники не лише познайомилися з майбутніми викладачами, а й мали змогу вже сьогодні відчути себе студентами, пізнати тонкощі фахової майстерності, відвідати майстер-класи з дисциплін, що складають основу спеціальності «Філологія», «Середня освіта» (Українська мова і література), а також дізнатися багато цікавого про навчання й дозвілля в університеті.

Прес-центр філологічного факультету