Бер

Акція «Ні – війні»

Студентський актив факультету іноземної філології завжди підтримував Героїв України. Протягом минулого семестру студенти та викладачі двічі відвідували військовий шпиталь, передавали їжу, теплий одяг та засоби гігієни.

Цього разу студентський актив долучився до акції «Ні – війні», яка проходить в м. Миколаєві з 14 лютого по 7 березня 2015 року. Організатор акції – голова Міжнаціонального студентського парламенту України Вікторія Романенко.

21 лютого на факультеті проведено фотосесію, обов’язковою умовою якої була наявність атрибуту національної символіки, а 25 лютого відбувся благодійний ярмарок на підтримку Першого добровільного батальйону медичної допомоги.

Всі студенти факультету взяли активну участь у заході: приготували запашну домашню випічку та пригощали всіх охочих гарячим чаєм.

Зібрані кошти від ярмарку буде передано Міжнаціональному студентському парламенту України та літературно-творчому об’єднанню «Література серед друзів» для придбання необхідних медикаментів військовим.