Кві

Фінальна гра КВК!

4 квітня відбулася заключна гра весняного кубку КВК, де команди змагалися за звання кращої команди університету. Після півфінальної гри залишилося п’ять найсильніших і найкращих команд, серед яких команди філологічного факультету «Як варіант», факультету фізичної культури та спорту «ЗаNIKEні», факультету дошкільної та початкової освіти «Наша Галя балувана», факультету іноземної філології «В джазе только девушки», механіко-математичного факультету «Шифр Шеннона». Оцінювало виступи незалежне журі: учасник команди КВК «Легко и просто» Віктор Севлісян, учасник команди КВК «Первое свидание» Артем Албул, доцентр кафедри військової підготовки Віталій Лелека, голова студентського профкому університету Олеся Олексюк та голова студентської ради Вадим Гавриліце.

Вже традиційно команди зіграли по 2 конкурси – «Знайомство», де  учасники гри на розсуд глядачів презентували свої візитки, та розминка, під час якого студенти проявили свою креативність, кмітливість і винахідливість у відповідях на запитання від журі.

Під час фінальної битви запальними танцями та піснями гостей розважали вихованці творчого центру «Естетика» МНУ імені В. О. Сухомлинського та танцювально-продюсерського центру «ImpeRIЯ».

За підсумками гри V місце посіла команда факультету іноземної філології «В джазе только девушки»,  IV –  команда факультету фізичної культури та спорту «ЗаNIKEні», III – команда факультету дошкільної та початкової освіти «Наша Галя балувана», срібло виборола команда філологічного факультету «Як варіант», а золото забирає на факультет команда механіко-математичного факультету «Шифр Шеннона»!

Дякуємо командам за цікаву гру! До наступних зустрічей!!!

Редакція університету