Бер
2015

Засіданні круглого столу «Маркування товарів знаком відповідності СЕ та його наслідки при експорті продукції на внутрішній ринок ЄС»

25 лютого 2015 року викладачі та студенти факультету економіки брали участь у засіданні круглого столу «Маркування товарів знаком відповідності СЕ та його наслідки при експорті продукції на внутрішній ринок ЄС», за підтримки Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області.

Мета заходу –  ознайомити учасників з вимогами українського та європейського законодавства щодо маркування товарів знаком відповідності СЕ та надати інформацію про нові законодавчі вимоги стосовно безпечності харчових продуктів.

gjRINipuviM