Кві
2017

Відкрита лекція «Методика вивчення нумерації цілих невід’ємних чисел у початковій школі»

4 квітня 2017 р. доцент кафедри початкової освіти Авраменко К. Б. провела відкриту лекцію зі студентами факультету дошкільної та початкової освіти «Методика вивчення нумерації цілих невід’ємних чисел у початковій школі».

Логічна послідовність викладу матеріалу, ґрунтовний аналіз комплектів навчально-методичного забезпечення початкової школи та науково-методичної літератури, майстерне поєднання історичного екскурсу із реаліями сучасної початкової школи дозволили студентам знайти відповіді на проблемні запитання, поставленні на початку заняття.

Прес-центр факультету дошкільної та початкової освіти