Кві
2017

Всеукраїнська науково-практична конференція «Антропоцентрична скерованість сучасної наукової лінгвістичної парадигми»

7 квітня 2017 р. на філологічному факультеті відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Антропоцентрична скерованість сучасної наукової лінгвістичної парадигми». Організатор – кафедра загальної та прикладної лінгвістки.

За круглим столом зібралися 250 учасників із 16 міст України. Під час пленарного засідання та роботи секційних груп студенти та викладачі обговорили поняття «переклад» як засіб міжкультурної комунікації, проблемні питання дискурсології, визначили роль сучасних комунікативних технологій та мови ЗМІ у процесі поповнення лінгвістичної парадигми тощо.

photos 1 (1)

photos 1 (2)