Кві
2017

Міжвузівський круглий стіл «Особистісні трансформації у сучасної студентської молоді в процесі професійної підготовки: проблеми і перспективи»

5 квітня відбувся міжвузівський круглий стіл «Особистісні трансформації у сучасної студентської молоді в процесі      професійної підготовки: проблеми і перспективи». Захід відбувся у рамках реалізації науково-дослідної роботи «Професійна підготовка майбутніх педагогів-психологів до роботи з дітьми, які знаходяться у складних життєвих ситуаціях» кафедри психології,  кафедри педагогіки та загальної психології.

У роботі круглого столу взяли участь викладачі, провідні фахівці, аспіранти, докторанти та студенти вітчизняних і закордонних вищих навчальних закладів: Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, Національного педагогічного університету імені Драгоманова, Опольського університету республіки Польща.

IMG_20170405_131433

IMG_20170405_131831

Прес-центр факультету дошкільної та початкової освіти