Кві
2017

Науково-методичний семінар «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень»

10 квітня провідні фахівці наукового відділу Лазаренко І. В., Пересунько М. В., завідувач Наукової бібліотеки університету Сімоненко Н. Є. та викладачі Султанова Н. В., Кучер О. О., Корнієнко І. А. взяли участь у науково-методичному семінарі «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень».

Спеціаліст із навчання Clarivate Analytics І. Тихонкова (м. Київ) окреслила сучасний стан і перспективи роботи платформи, розповіла про методологію роботи з реферативною базою Web of Science.

Використання однієї з провідних онлайн-платформ значно розширить межі наукової діяльності викладачів і значно підвищить рейтинг університету.

За додатковою інформацією щодо роботи в Web of Science просимо звертатися до наукового відділу.

Редакція університету