Кві

Увага! Інформація щодо проведення Всеукраїнської студентської олімпіади!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 №1495 проходить ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади.

Всі учасники олімпіади (студенти, викладачі) мають змогу надіслати свої відгуки та пропозиції щодо проведення Олімпіади протягом квітня-травня 2017 р. на електронну пошту olimpstud@ukr.net .

Просимо оргкомітети базових вищих навчальних закладів надіслати звіт після її проведення із зазначенням теми «ЗВІТ з ________» (назва проведеної Олімпіади) у форматі документ Word.

В. о. директора ДНУ

«Інститут модернізації змісту освіти»                                                                                              В. В. Ткаченко