Бер

ІІ тур вищої студентської ліги чемпіонату України з волейболу

У м Чернігові 22-27 лютого 2015 року пройшов ІІ тур вищої студентської ліги чемпіонату України з волейболу.

Жіноча команда нашого університету здобула перемогу над командою Чернівецького торговельно-економічного інституту (3-0). Хоч у наступних змаганнях збірна поступилася командам Чернігівського національного педагогічного університету та Львівського державного університету фізичної культури і спорту (1-3), але за підсумками чемпіонату пробилися до фіналу.

Запрошуємо підтримати улюблену команду у ІІ турі вищої ліги чемпіонату України, який пройде в спортивному залі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського по вул. Морехідній 20-22 березня.

Початок ігор 20 березня о 15.30, 21-22. березня о 10.00.

_C7K2316

_C7K2379