Кві
2017

Привітання ректора Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського з нагоди Світлого Свята Воскресіння Господнього

Сьогодні в соборах наших душ, в усіх церквах і храмах ми радо зустрічаємо світле свято Воскресіння Господнього.

Великдень – свято свят, тому що возвеличує людські серця, сповнені радості, єднаючи їх із Творцем. Віра в Христа надихає нас надією у щасливе прийдешнє, дарує життєвий оптимізм і духовні сили.

Студентство, професорсько-викладацький колектив та співробітники Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського щиро шанують традиції українського народу, сповідуючи вічні цінності християнської моралі.

У цей урочистий день вітаю всіх із Великоднем і бажаю миру, достатку, єдності й Божої ласки на рідній землі. Хай пасхальні дзвони покладуть благодатні початки нових перемог і звершень в ім’я добра, процвітання і добробуту України!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!