Кві

Ярмарок вакансій

13 квітня на факультеті педагогіки та психології відбувся ярмарок вакансій для випускників спеціальностей психологія, соціальна робота, спеціальна освіта та музичне мистецтво.

На зустріч із студентами завітали начальник відділу організації профорієнтації Миколаївського обласного центру зайнятості Русанова Н. Г., начальник відділу кадрової та канцелярської роботи Департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА Хрущ Н. П., директор Обласного центру служб для сім’ї дітей та молоді Янковська С. В., фахівець із соціальної роботи зі суб’єктами пробації Крижовець О. В., та психолог Алієва В. В. Миколаївського міського відділу пробації.

Студенти мали змогу поспілкуватися з роботодавцями щодо відкритих вакансій працевлаштування, а це, зокрема, загальноосвітні та музичні школи міста, ММПК Молодіжний, КЗ «Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей, Вітовтський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Міська станція юних натуралістів, ВПТУ №21.

Випускники факультету беззаперечно користуються попитом на ринку праці міста та області!

IMG_20170413_113733

IMG_20170413_113809

IMG_20170413_130553

IMG_20170413_130607