Кві

Нові лінгвістичні перемоги

5-7 квітня студенти спеціальності «Прикладна лінгвістика» Форошевська Юлія та Степанян Карина взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності «Прикладна лінгвістика».

Науковий захід зібрав понад 30 учасників із різних куточків України, які у ході дискусій обмінялися досвідом із викладання прикладних дисциплін, презентували власні лінгвістичні вміння та навички. Студенти нашого навчального закладу гідно представили кафедру загальної та прикладної лінгвістики, показали високий рівень підготовки, ставши дипломантами ІІІ ступеня.

Усією лінгвістичною родиною вітаємо Форошевську Юлію та Степанян Карину з перемогою та бажаємо творчих злетів і нових перемог!

Прес-центр філологічного факультету