Кві

Майстер-клас «Управління особистими фінансами»

13 квітня за ініціативи доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Ясинської Н. А. для науково-педагогічних працівників, аспірантів і студентів факультету економіки відбувся майстер-клас «Управління особистими фінансами».

Основна мета – продемонструвати можливості нового напряму наукової фінансової думки та відповідного технічного й інтелектуального супроводження сталої фінансової практики управління особистими фінансами.

Під час заходу студенти та викладачі використовували різні форми роботи: диспут, віртуальний чат, он-лайн робота в Інтернет-програмах, інтерактивний метод обміну інформацією тощо.

cee0ee4e7986

Прес-центр факультету економіки