Кві
2017

Круглий стіл «Протидія корупції у ВНЗ: актуальні проблеми формування засад відповідальної поведінки суб’єктів освітнього процесу»

20 квітня за участі начальника Заводського відділу Миколаївської прокуратури №1 Митрофанова М. О. на факультеті педагогіки та психології відбувся круглий стіл «Протидія корупції у ВНЗ: актуальні проблеми формування засад відповідальної поведінки суб’єктів освітнього процесу».

Захід відбувся у рамках програми «10 кроків проти корупції», що стартувала на факультеті у 2016-17 н. р. Основна мета – проінформувати студентів і викладачів щодо адміністративної та кримінальної відповідальності у разі скоєння протиправних дій.

Під час зустрічі обговорювалися питання формування правового поля вищого навчального закладу. Студенти отримали відповіді на всі поставлені запитання, корисні поради та цікаві рекомендації.

Прес-центр факультету педагогіки та психології