Кві

Міжнародна конференція «Молодь і політика у сучасному світі»

19 квітня відбулася Міжнародна конференція «Молодь і політика у сучасному світі» за участі професорсько-викладацького колективу Брестського державного університету імені О. С. Пушкіна (Республіка Білорусь), студентів і викладачів факультету морського права Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (Україна) та кафедри правознавства МНУ імені В. О. Сухомлинського.

Найбільшу зацікавленість викликали спільні доповіді професора кафедри правознавства МНУ імені В. О. Сухомлинського О. А. Кириченка та студентки інституту історії, політології та права Н. Арутюнян про новітню доктрину правового статусу соціосуб’єктів та доцента кафедри правознавства І. М. Дмитрук, яка представила доповідь у співавторстві зі студенткою А. Петровою, про проблеми секуляризації.

9-768x512

13-768x432

ННІ історії, політології та права