Кві

Актуальна розмова

Студенти-філологи та викладачі кафедри української мови і літератури МНУ імені В. О. Сухомлинського побували на презентації книги «Анексія. Острів Крим. Хроніка гібридної війни» авторитетного українського політтехнолога, журналіста й директора компанії персонального та стратегічного консалтингу «Betra Communications» Тараса Березовця.

Унікальність видання полягає у використанні значної кількості документальних свідчень учасників історичних подій 2014 р., морських піхотинців, політиків та журналістів. На думку автора, книга ілюструє вияв російської агресії на території АР Крим, тому є важливою для збереження історичної пам’яті українського народу.

Зустріч із політичним експертом завершилася активною дискусією щодо історичної правди та майбутнього країни. Захід відбувся за підтримки народного депутата України Тараса Креміня.

Прес-центр філологічного факультету