Кві
2017

Освітній семінар «Реформи у нагляді та запровадження макропруденційного регулювання в банківському секторі України»

19-20 квітня доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки Данік Н. В. взяла активну участь у роботі освітнього семінару «Реформи у нагляді та запровадження макропруденційного регулювання в банківському секторі України», що відбувся за підтримки НБУ.

Під час заходу спікерами виступали заступники голови НБУ, керівники всіх департаментів НБУ і керівники провідних банків України та світу. Всі учасники семінару отримали почесні сертифікати, відвідали музей грошей, державну скарбницю при НБУ тощо.

seminar

Прес-центр факультету економіки