Кві

Стипендіальна програма від Німеччини

27 квітня за ініціативи відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності для студентів МНУ імені В. О. Сухомлинського відбулася презентація стипендіальної програми від Німеччини, що має на меті надати українським студентам можливість пройти виробниче стажування на провідних підприємствах Німеччини та здобути у такий спосіб цінний практичний досвід.

Проект фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва і розвитку (BMZ) та підтримується Німецьким товариством економічної співпраці (GIZ).

Стипендіальна програма розпочнеться 1 лютого 2018 року і триватиме від трьох до п’яти місяців. Період подання заяв – 01.04-31.05.2017 на сторінці: www.InternshipProgramme.de.

За додатковою інформацією звертатися: відділ міжнародних зв’язків та академічної мобільності МНУ імені В.О. Сухомлинського ауд. 01.122 тел. +38 050 650 24 96 e-mail: mnu.mobility.office@gmail.com

DSC_6108

DSC_6109