Тра

Міжнародне наукове стажування

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування МНУ імені В. О. Сухомлинського Данік Н. В., Рудь І. Ю. та Кравчук Л. С. пройшли міжнародне наукове стажування у Вищій школі менеджменту та управління у м. Ополе (Польща), мета якого полягала в підготовці вчених і викладачів за фахом.

Навчальний курс включав наукову підготовку за передовими технологіями, участь у практичних тренінгах, семінарах, роботу в малих групах із метою самостійного вивчення європейського досвіду освітньої діяльності.

Міжнародне стажування – гарна можливість підвищити фаховий рівень викладання дисциплін в університеті на основі досвіду закордонних колег.

training