Тра

Національна Конвенція ТІСОЛ-Україна 2017

Доцент кафедри перекладу Шапочка К. А. та викладач кафедри іноземних мов Айзікова Л. В. факультету іноземної філології МНУ імені В. О. Сухомлинського взяли участь у Національній Конвенції ТІСОЛ-України 2017 «Шляхи до успіху: особливості викладання і вивчення англійської мови в сучасних умовах», що зібрала не лише викладачів і вчителів англійської мови з усієї країни, але й міжнародних фахівців. У Конвенції взяв участь і Джон Сільвер, керівник Регіонального офісу англійської мови Посольства США в Україні.

Під час насичених семінарів викладачі навчилися новітнім методикам викладання англійської мови, особливостям оцінювання успіхів студентів, цікавим завданням для розвитку комунікативних навичок, лайфхакам для активних і динамічних занять, ефективному використанню новітніх технологій на заняттях тощо.

tisol1

tisol2