Тра
2017

Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення й 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

5 травня у Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбувся урочистий концерт із нагоди Дня пам’яті та примирення й 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Серед почесних гостей – учасник бойових дій, ветеран Другої світової війни Грицай Юрій Олександрович та діти війни.

Із вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету, академік В. Д. Будак: “Дозвольте від імені професорсько-викладацького колективу привітати вас із Днем перемоги. Цей день довго чекали і він настав. Сьогодні ми маємо зробити все, щоб зберегти мирне небо над головою. Хочу побажати в кожну сім’ю міцного здоров’я, добра та світла”, зачитавши Указ Президента України щодо присвоєння відзнаки Президента України – ювілейної медалі “70 років перемоги над нацизмом” учаснику бойових дій, ветерану Другої світової війни Грицаю Юрію Олександровичу та подяку від голови Миколаївської обласної державної адміністраціїї Савченка Олексія Юрійовича з нагоди свята.

victory_day (6)

victory_day (7)

victory_day (8)

Голова Ради ветеранів університету, полковник запасу Юрій Олександрович Грицай пригадав події буремних років: “Свято Перемоги – це свято вдячних нащадків: дітей, онуків, правнуків, свято ветеранів, учасників війни, учасників бойових дій, працівників тилу воєнної пори. Нас – сивочолих ветеранів, залишається не так багато, проте ми пишаємося вами – молодим поколінням, пишаємося тим, що ви мудро розпоряджаєтеся нашою перемогою. Ви її зберігаєте та примножуєте. Дякую вам за це. Так тримати. Подібна перемога є не у кожного народу, бути її володарем – це велика честь й відповідальність водночас. Шановні, я вітаю вас з великим святом історичної величі, бажаю здоров’я, миру, добробуту кожній родині, кожній домівці. Дякую”.

Святковий концерт відбувся за участі хору МНУ імені В. О. Сухомлинського, учасників ТЦ “Естетика”, студентів і викладачів кафедри військової підготовки та кафедри музичного мистецтва.

victory_day (3)

victory_day (4)