Бер

«Скарби Тибету» в Миколаєві

Для формування професійних навичок майбутнім історикам і політологам дуже важливо вміти аналізувати й оцінювати досягнення національної та світової культури, орієнтуватися у культурному та духовному напрямах розвитку суспільства.

З цією метою, 5 березня 2015 року, викладачі кафедри філософської думки та культурології навчально-наукового інституту історії, політології та права разом зі студентами відвідали виставку «Скарби Тибету», яка відкрилася у приміщенні Миколаївського міського палацу культури і мистецтв.

Студенти з неприхованим інтересом прослухали лекцію «Основи буддійської культури», яку проводили організатори виставки. Лекція допомогла зрозуміти змістові та смислові глибини буддійської культурної традиції, які пов’язані з її витонченим проникненням у природу реальності і природу людини.

Знайомство присутніх із експонатами викликали різні емоції – від зацікавленості до відчуття «інтелектуальної радості буття».

05.03.2015 055

05.03.2015 016