Тра

Актуальні проблеми сучасної прикладної математики

Нещодавно відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих науковців «Актуальні проблеми сучасної прикладної математики».

Організатори конференції – Міністерство освіти і науки України, Академія наук суднобудування України, Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, Чорноморський національний університет імені Петра Могили.

Студенти механіко-математичного факультету гідно представили  МНУ імені В. О. Сухомлинського. Доповіді Кулик Анни «Визначення тригонометричних функцій як розв’язків функціональних рівнянь», Білого Олександра «Формула Стірлінга» та Чернищука Геннадія «Нескінченні добутки» відзначені почесними дипломами.

Konf-2

Konf-5