Тра
2017

15 травня на факультеті дошкільної та початкової освіти відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми розвитку творчої особистості дітей дошкільного віку: теорія, практика, перспективи».

У роботі конференції взяли участь близько 150 науковців, молодих учених, студентів із різних областей України: Одеської, Донецької, Івано-Франківської, Черкаської, Київської, а також методисти та вихователі дошкільних навчальних закладів Миколаєва та області.

Учасники конференції розглянули проблемні питання щодо компетентнісного підходу формування творчої особистості дитини дошкільного віку в сучасній передшкільній освіті, психолого-педагогічного супроводу творчого розвитку дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, використанню інноваційних технологій у формуванні творчої особистості дитини дошкільного та молодшого шкільного віку тощо.

conference1

conference2

conference3

conference4