Тра

Знай наших!

Студенти Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського тримають «пальму першості» не тільки з наукової чи волонтерської роботи – на спортивних горизонтах ми здобуваємо найвищі п’єдестали.

Студент факультету фізичної культури та спорту Микола Храпко посів ІІІ місце зі стрибків із жердиною на ХІІІ літній Універсіаді України 2017 року з легкої атлетики.

Студентка факультету фізичної культури та спорту Галиба Валентина на Чемпіонаті України зі спортивного туризму – пішохідний туризм посіла ІІ місце в загальному заліку, а також на дистанціях «Смуга перешкод», «Крос-похід»; у програмі Кубку України з пішохідного туризму в закритих приміщеннях зайняла ІІ місце на дистанції «Рятувальні роботи» та в загальнокомандному заліку, ІІІ місце – на дистанції «Смуга перешкод», І місце – на дистанції «Смуга перешкод (трійки); виборола ІІ місце у загальному заліку регіональних змагань з пішохідного туризму «Кам’янецькі скелі».

Вітаємо наших переможців і бажаємо їм нових перемог!

students

Прес-центр факультету фізичної культури та спорту