Тра

Фестиваль творчості «Молодіжна хвиля – 2017»!

13 травня в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбувся фестиваль творчості, натхнення і науки «Молодіжна хвиля-2017». Це один із етапів відкритого освітнього проекту «Крок до науки», що вже вчетверте проходить на базі механіко-математичного факультету.

«Крок до науки» – проект, що має на меті популяризувати точні науки серед молоді, довести, що фізика, математика, інформатика – надзвичайно цікаві предмети і зрозуміти це школярам дають змогу студенти механіко-математичного факультету.

Традиційно фестиваль відкрив зразковий ансамбль танцю «Юнги» Обласного палацу культури, естафету творчості активно підтримали учні 3-β класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. О. Чайки.

Організаторами-партнерами виступили ТОВ «Золотий колос», школа іноземних мов «ADDRIAN», Миколаївський будівельний коледж, Державний вищий навчальний заклад «Миколаївський політехнічний коледж», дизайн-студія «Ход конем».

Цього року фестиваль відвідали понад 200 учнів 2-11 класів із Миколаївської та Херсонської областей. Діти мали змогу працювати, навчатися, експериментувати та презентувати власні наукові проекти в різних наукових студіях: «Детективне агентство», «Пригоди чисел і фігур», «Crazy-animator», «Fusis» тощо.

Родзинкою фестивалю стала галерея видатних особистостей, де представлені портрети відомих науковців і їхні винаходи, які студенти відтворили власноруч.

Захід завершився нагородженням переможців подарунковими сертифікатами та дипломами на згадку.

Більше фото – за посиланнями: Google Диск1 та Google Диск2.

Прес-центр механіко-математичного факультету