Тра

«Молодіжна хвиля»: візитна картка

11-12 травня студенти та викладачі механіко-математичного факультету за підтримки Миколаївського міського голови О. Ф. Сєнкевича продемонстрували візитівку фестивалю творчості «Молодіжна хвиля».

Протягом двох днів у містечку науковців вирувало життя: віртуальні демонстрації, математичні мініатюри, захоплюючі фізичні досліди тощо.

Естафету науки підхопили студенти Миколаївського будівельного коледжу, Державного вищого навчального закладу «Миколаївський політехнічний коледж», а також активна та талановита молодь Першої української гімназії та ЗОШ №11, №61, №3 м. Миколаєва.

Більше фото та відео шукай за посиланнями: фото1, фото2, відео1, відео2, відео3.

Прес-центр механіко-математичного факультету