Тра

Науковий марафон

17 травня на факультеті педагогіки та психології у рамках Фестивалю науки стартував науковий марафон із проблем наукових досліджень кафедр.

Зокрема, відбувся науковий семінар «Написання грантових заявок. Фонди ЄС», який відкрила декан факультету О. А. Кузнецова. З доповідями виступили керівник відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності О. В. Штепа, завідувач кафедри психології Савенкова І. І., доцент кафедри соціальної роботи Калмикова І. Ю. У семінарі взяли участь науково-педагогічні працівники факультету педагогіки та психології. Також діяла виставка наукових праць викладачів і студентів факультету.

scientific_marathon2

scientific_marathon3

Прес-центр факультету педагогіки та психології