Тра
2017

18-19 травня на базі кафедри соціальної роботи Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні та практичні засади соціалізації людей похилого віку».

Спочатку учасники заходу відвідали майстер-класи, де познайомилися з системою освітніх послуг та формами роботи Освітнього центру «Університет третього віку», а під час пленарного та секційних засідань обговорили ключові питання щодо проблем соціалізації людей похилого віку.

social_protection1

social_protection2

Відкрите заняття з хорового співу

social_protection3

Урок сучасної і народної хореографії (викладач Романова С.С. спільно зі студентами Коледжу культури та мистецтв)

social_protection4

Майстер-клас із фітнесу та аеробіки у Миколаївській обласній комунально- комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі під керівництвом Бондаренко Л. І.

Якщо Ви хочете вчитися в Освітньому Центрі «Університет третього віку», звертайтеся до Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського за адресою: вул. Нікольська, 24, ауд. 02.409, тел. 37-89-33. Детальніша інформація на сайті tretiyvik.mk.ua.

Прес-центр факультету педагогіки та психології