Тра
2017

Інтернет-кафе «Мудра сова» для слухачів Освітнього центру «Університет третього віку»

За ініціативи викладачів кафедри соціальної роботи (зав. Букач М. М.)   на базі Науково-педагогічної бібліотеки м. Миколаєва відкрилося перше в місті інтернет-кафе для людей похилого віку.

cafe1

Слухачі з ентузіазмом почали освоювати комп’ютерну грамотність, щоб спілкуватися на рівні з дітьми, онуками та правнуками.

Перший заступник Миколаївського міського голови Дадівєрін А. Д. привітав всіх присутніх із відкриттям інтернет-кафе «Мудра сова» та висловив слова вдячності засновнику Освітнього центру «Університет третього віку» Букачу М. М. за реалізацію інновацій, що допомагають старшому поколінню йти в ногу з часом.

cafe2

«Так склалося, що люди старшого покоління не мали можливості ознайомитися з комп’ютерами, смартфонами, інтернетом. Але сподіваюся, що від сьогодні все зміниться», – зазначив Букач М. М.

cafe3

cafe4

Відбувся перший урок навчання комп’ютерної грамотності