Тра

«Золота» перемога Артема Кривцова

19 травня за ініціативи Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області відбулася підсумкова конференція до Дня Європи «Питання євроінтеграції, захисту прав людини та імплементації права Європейського Союзу», також відбувся фінальний етап ІІ Обласного конкурсу наукових статей «Молоді юристи 2017».

Студент Коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського Артем Кривцов (науковий керівник – викладач вищої категорії, методист ЦК з права Царенко О. О.) продемонстрував високий рівень знань, впевнено захистивши наукову роботу «Відображення права Європейського Союзу в багатогранності сучасної нумізматики».

За результатами Артем посів І місце та отримав почесний диплом від начальника Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області Возняка Р. І.

Вітаємо переможця та бажаємо нових творчих і наукових злетів!

Krivtsov1

Krivtsov2