Тра
2017

Провідного фахівця МНУ імені В. О. Сухомлинського нагороджено почесною грамотою Миколаївської облдержадміністрації

22 травня у сесійній залі Миколаївської обласної ради відбулося урочисте засідання до Дня науки. У заході взяли участь заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кіндратів, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, депутати, а також гості свята – науковці та педагоги області.

Віталій Кіндратів звернувся зі словами подяки до викладачів: «Наука – це саме той пласт, який в майбутньому дасть нове економічне зростання нашій країні. Дуже добре, що сьогодні ми можемо привітати молодих науковців з їхніми досягненнями. Дякую вам за працю, старання та інтерес до науки!».

Серед кращих науково-педагогічних працівників почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації нагороджено провідного фахівця наукового відділу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського Ірину Лазаренко. Вітаємо!

Редакція університету