Тра
2017

Політологи підписали угоду з Миколаївською обласною радою про співробітництво та надання експертних консультацій

19 травня за ініціативи кафедри політології навчально-наукового інституту історії, політології та права в рамках ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Чорноморське регіональне співробітництво в контексті процесів європейської інтеграції» відбувся круглий стіл «Чорноморське регіональне співробітництво в сучасних політичних умовах: економічні, соціально-політичні аспекти, міграційна та етнонаціональна політика». Серед почесних гостей на заході були присутні голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, віце-мер Олександр Омельчук.

Під час урочистого відкриття конференції відбулося підписання угоди про співробітництво та надання експертних консультацій між кафедрою політології та Миколаївською обласною радою. Зазначені домовленості про співпрацю сприятимуть подальшій науковій роботі кафедри.

Під час засідання всі учасники конференції відзначили соціально-політичну важливість вивчення проблем Чорноморського регіону.

agreement1

agreement2

agreement3

agreement4