Тра

Спортивно-патріотичне свято «Козацькі ігри»

24 травня на факультеті педагогіки та психології відбулося спортивно-патріотичне свято «Козацькі ігри», присвячене 100-літтю заснування першого українського козачого полку імені Богдана Хмельницького.

На свято завітали воїни-ветерани АТО, члени громадської організації «Українська асоціація воїнів інвалідів АТО» з якими активно співпрацює факультет та воїни строкової служби начального центру Військово-морських сил Збройних сил України.

kozak

kozak1

Програма «Козацьких ігор» включала змагання з гирьового спорту, армреслінгу, міні-футболу, волейболу та стріт-баскетболу. Із великим захопленням воїни та студенти зійшлися у спортивних двобоях. Результати змагань із окремих видів були різними: у силових видах спорту перемогу одержали воїни ЗСУ, у волейболі та стріт-баскетболі – студенти, вирішальним для загального результату «Козацьких ігор» став чемпіонат із міні-футболу. Кубок перших у Миколаєві «Козацьких ігор» здобули воїни Збройних сил України.

kozak2

kozak3

Всі учасники змагань отримали чудовий заряд спортивного натхнення та позитивний настрій!

kozak4

kozak5

kozak6

kozak7