Чер

До відома випускників!

Відповідно до статті 19 Закону України «Про Службу безпеки України» до органів СБУ приймаються на конкурсній, добровільній і договірній основі громадяни України, здатні за діловими та моральними якостями, освітнім рівнем і станом здоров’я виконувати службові обов’язки.

Проводимо відбір чоловіків віком до 35 років, з вищою освітою (бакалавр / спеціаліст / магістр), які проходили військову службу (строкову / за контрактом / були мобілізовані) в Збройних силах України або мають офіцерські звання, перебуваючи у запасі ЗСУ (закінчили кафедри військової підготовки, вищі військові навчальні заклади), бажають проходити військову службу в СБ України.

За детальною інформацією звертатись до відділу кадрів, аудиторія 200, тел. 37-88-35.