Чер
2017

Робочий візит професора Кетлін Мур та викладача Ханни Парвіанен університету Тампере (Фінляндія) до МНУ імені В. О. Сухомлинського

12-13 червня, у рамках реалізації проекту Еразмус +, Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського відвідали професор Кетлін Мур і викладач Ханна Парвіанен університету Темпере (Фінляндія).

Мета візиту – обговорення розроблених уроків до дисципліни «Англомовне академічне мовлення» та проведення науково-методичних семінарів для викладачів кафедри англійської мови і літератури МНУ імені В. О. Сухомлинського, а також уповноважених представників університетів-партнерів проекту Еразмус + Національного університету «Києво-Могилянська Академія», Національного університету «Львівська політехніка», Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця та Дніпровського національного університету імені О. Гончара.

Учасники проводили активне обговорення із питань розробки основних складових дисципліни «Англомовне академічне мовлення» та включення її до навчального плану аспірантів.

Finland11

Finland22