Чер
2017

Презентація книг «Євреї та Українці: тисячоліття співіснування» та «Бабин Яр: історія і пам’ять»

На запрошення викладачів навчально-наукового інституту історії, політології та права МНУ імені В. О. Сухомлинського М. М. Шитюка та А. А. Погорєлова, за підтримки Канадійського благодійного фонду «Українсько-єврейська зустріч» у Миколаївській обласній бібліотеці імені О. Гмирьова відбулася презентація книг «Євреї та Українці: тисячоліття співіснування» та «Бабин Яр: історія і пам’ять».

book (1)

Видання презентували професор історії та політології Університету Торонто (Канада) Пол-Роберт Маґочій, який є автором численних досліджень, присвячених історії України, а також країн Центральної і Східної Європи і доктор політичних наук, професор, провідний науковий співробітник Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса НАН України Владислав Гриневич.

book (2)

Захід відвідали історики, краєзнавці і студенти провідних вищих навчальних закладів і шкіл міста. Після жвавої дискусії учасники мали нагоду сфотографуватися з авторитетними гостями та отримати у подарунок книги з автографами.

book (3)

book (4)

Прес-центр ННІ історії, політології та права