Чер
2017

Міжнародне стажування викладача Єфименко Тетяни Миколаївни у Західно-Фінляндському Коледжі

Викладач кафедри іноземних мов факультету іноземної філології Єфименко Тетяна Миколаївна пройшла наукове стажування у Західно-Фінляндському Коледжі (Lansi-Suomen Opisto, м. Гуйтінен, Фінляндія).

ef

Програма стажування передбачала опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з перевіркою власного володіння іноземною мовою. Навчальний курс включав підготовку за передовими технологіями, участь у практичних тренінгах, семінарах, роботу в групах із метою самостійного вивчення європейського досвіду освітньої діяльності. Це безперечно гарна можливість підвищити фаховий рівень викладання на основі європейського досвіду.

ef1

ef2