Чер

Виставка визначних досягнень викладачів університету

14 червня в холі головного корпусу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбулася виставка визначних наукових досягнень кафедр університету. «Сьогодні тридцять чотири кафедри презентували наукові досягнення за поточний навчальний рік. Подібний «тотальний звіт» відбувається вперше. Раніше в університеті проводилися виставки у різних формах і варіаціях відповідно до семінарів і конференцій, проте сьогодні ми маємо змогу цілісно продемонструвати всій Україні результати нашої роботи» – підкреслив проректор із науково-педагогічної роботи Ситченко А. Л.

До уваги присутніх було представлено монографії, словники, навчально-методичні посібники, збірники наукових праць, фахові публікації, статті в наукометричних виданнях, грамоти та дипломи студентів-переможців, наукові проекти, фотоматеріали, грантові угоди, нагороди студентів-спортсменів (кубки, золоті, срібні, бронзові медалі), новітні методики роботи тощо.

Більше фото за посиланням.

Редакція університету