Чер
2017

5-6 червня в Українському домі (м. Київ) відбувся Міжнародний публічний симпозіум «Імперії, колонії та голод в історико-порівняльній перспективі». Організатори заходу – Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору (HREC in Ukraine) та Українсько-Єврейська зустріч (Ukrainian Jewish Encounter). У роботі симпозіуму взяли участь учені з США, Канади, України, Німеччини, Італії, Франції, Ізраїлю, Казахстану та Швейцарії.

Викладачі навчально-наукового інституту історії, політології та права МНУ імені В. О. Сухомлинського професор М. М. Шитюк, в. о. професора М. М. Зеркаль, доцент А. А. Погорєлов – серед запрошених гостей.

Микола Шитюк спільно з Леонідом Фінбергом стали модераторами секції «Голокост: вбивства голодом в гетто та концтаборах», Микола Зеркаль та Олег Воловина (США) працювали над презентацією видання «HUNGERSNÖTE IN RUSSLAND UND IN DER SOWJETUNION 1891-1947».

symposium (1)

symposium (2)

symposium (3)

symposium (4)