Чер

Робоча нарада щодо підготовки бакалаврів із напряму підготовки «Спорт»

14 червня відбулася робоча нарада щодо проведення первинної акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів із напряму підготовки 6.010202 «Спорт» за участі першого проректора МНУ імені В. О. Сухомлинського Криленка В. І., завідувача кафедри фізичної культури та спорту Тупєєва Ю. В. та експертів – доктора біологічних наук, завідувача кафедри біомеханіки та спортивної метрології Національного університету фізичного виховання і спорту України Коробейнікова Г. В. та доктора наук із фізичного виховання та спорту, завідувача кафедри циклічних видів спорту та спортивних ігор Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Скороводи Козіної Жанетти Леонідівни.

Під час зустрічі учасники обмінялися досвідом щодо підготовки бакалаврів із напряму підготовки «Спорт» та обговорили перспективи подальшої співпраці.

Редакція університету