Чер

Розмаїття флори та фауни Північного Причорномор’я

Першого червня на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Моряна» МНУ імені імені В. О. Сухомлинського стартувала навчально-польова практика з зоології для студентів біологічного факультету.

У рамках програми «Літопис природи», що діє на основі договору про співробітництво між МНУ імені В. О. Сухомлинського та НПП «Білобережжя Святослава», практиканти досліджували фауну Північного Причорномор’я, вивчали різновиди хребетних і безхребетних тварин прилеглої території озера Солонець-Тузли, спостерігали за наземними молюсками, комахами, птахами тощо. Результати спостережень увійдуть до «Літопису природи» за 2017 р.

Practice_students (1)

Practice_students (2)