Чер

НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ ДО ЛІМЕРІКСЬКОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО ІНСТИТУТУ

12-16 червня делегація Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського на чолі з ректором академіком НАПН України В. Д. Будаком відвідала Лімерікський технологічний інститут (Ірландія) в рамках програми Erasmus +. До складу делегації увійшли декан факультету іноземної філології Мороз Т. О., завідувач кафедри перекладу Солодка А. К., керівник відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності Штепа О. В.

Основна мета візиту – участь у тренінгу з інформаційної грамотності та дослідницьких навичок з метою подальшого структурування співробітництва з міжнародними партнерами в галузі докторських досліджень, навчання академічному письму в регіонах України.

Під час тренінгу обговорювалися питання міжнародних стандартів інформаційної грамотності SCONUL, ACRL, ALA, ANZIL, використання модулів онлайн-грамотності для навчання інформаційної грамотності, використання LibGuides для бібліотечного дослідження та інформаційної грамотності тощо.

Erasmus (1)

Erasmus (2)