Лип
2017

Викладачі Шапочка К. А. та Абабілова Н. М. взяли участь у міжнародній літній школі

З 3 по 7 липня викладачі кафедри перекладу Шапочка К. А. та Абабілова Н. М. взяли участь у літній школі Балтійської міжнародної академії (м. Рига, Латвія) щодо підготовки усних і письмових перекладачів.

У роботі школи взяли участь представники різних країн, зокрема Латвії, Литви, Росії, України, США. Різнопланова робота (доповіді, семінари, майстер класи) була спрямована на вдосконалення навичок перекладу художніх текстів, аудіовізуального перекладу, скоропису та синхронного перекладу науково-технічного, судового перекладу та етикету перекладача; обговорювалися питання волонтерського перекладу, локалізації, особливостей субтитрування тощо.

Latvia1

Latvia2