Вер
2017

Оголошення! Творчий конкурс «Філософія для дітей В.О. Сухомлинського як складова розвитку творчої особистості від дошкілля до вищого навчального закладу»

Шановні студенти! До 99-ї річниці з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського оголошується творчий конкурс «Філософія для дітей В.О. Сухомлинського як складова розвитку  творчої особистості від дошкілля до вищого навчального закладу»

Переможці та призери конкурсу визначаються в таких номінаціях:

1. Поезія: поема, ода «Педагогіка добра».
  2. Літературна композиція: твір-мініатюра, есе, етюд: «До хорошого уроку вчитель готується все життя».
  3. Розробка заняття для дітей дошкільного віку на матеріалі казок Василя Сухомлинського.
  4. Конспект уроку для початкової школи із використанням оповідань В.О. Сухомлинського.
  5. Малюнки, портрети, фото-колажі «Школа радості».
  6. Оригінальні декоративні вироби, вишивки, авторські поробки тощо «Ціле море світла».

Роботи приймаються у термін з 11 вересня до 22 вересня 2017 року в головному корпусі Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського аудиторії 01-407 кафедра педагогіки та дитячої психології.

Переможці та призери конкурсу нагороджуються дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів, а також – поїздкою до пам’ятних місць життя і праці видатного педагога (м. Павлиш).

Підсумки конкурсу будуть оприлюднені на сайті університету.

Чекаємо на ваші роботи і бажаємо творчого натхнення!