Вер

ENGLISH LANGUAGE FELLOW PROGRAM

8 вересня факультет іноземної філології Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відвідав пан Хосе Луїс Переа-Хернандес (США).

english_language_fellow_program (5)

Пана Хосе Луїса Переа запрошено до МНУ імені В. О. Сухомлинського для проведення занять із англійської мови для студентів факультету іноземної філології, надання консультацій з методики викладання англійської мови для викладачів та проведення наукових досліджень протягом 2017-2018н.р. у межах програми «Стипендії Фулбрайта» в Україні та на підставі гранту «Спеціаліст з викладання англійської мови, стипендіат програми Державного департаменту США» (English Language Fellow Program).

english_language_fellow_program (1)

english_language_fellow_program (2)

Під час робочого візиту пан Хосе Луїс Переа зустрівся з ректором університету академіком В. Д. Будаком, деканом факультету іноземної філології Т. О. Мороз, викладачами факультету.

english_language_fellow_program (4)

Прес-центр факультету іноземної філології